Jestem zachwycona Twoją decoupagową pracą. Zaciekawiły mnie też prześliczne naklejki. (Wcześniej podziwiałam skarbonkę z Lidla, była przecudna! Może i ja bym się tego nauczyła decoupagu? Czy są to serwetki czy jakieś przedruki z internetu. Teraz jesienią wieczory są takie długie, aby nie przemęczać oczu, sporadycznie korzystam z domowego z komputera. Serdecznie pozdrawiam:)
Witam, Ja robię decoupagowe przedmioty wyklejając je serwetkami, jedna warstwa ta kolorowa, dwie białe oddzielam, musi być tylko cieniutka warstwa. Czasem mam papier ryżowu do decoupagu , kasetka książka jest z papieru, pozostałe to serwetki. Muszę przyznać, że znajomi i rodzina już wie, że jak są serwetki na stole, to Ela jedną zabierze do prac. Często kupuję też pojedyńcze sztuki w sklepach z artykułami do decoupagu. To bardzo fajne zajęcie i efekty cieszą.Polecam
Papierem robi sie dobrze na płaskich powierzchniach, nie ma niebezpieczeństwa podarcia po zmoczeniou klejem, ale na kulistych, krzywych powierzchniach trzeba go nadddzierać, zresztą poczytasz. Na youtobie są takie filmiki np Insprello, babka tam pokazuje jak robić.. Powodzenia i pozdrawiam.
Jestem zachwycona Twoją decoupagową pracą. Zaciekawiły mnie też prześliczne naklejki. (Wcześniej podziwiałam skarbonkę z Lidla, była przecudna! Może i ja bym się tego nauczyła decoupagu? Czy są to serwetki czy jakieś przedruki z internetu. Teraz jesienią wieczory są takie długie, aby nie przemęczać oczu, sporadycznie korzystam z domowego z komputera.
OdpowiedzUsuńSerdecznie pozdrawiam:)
Witam, Ja robię decoupagowe przedmioty wyklejając je serwetkami, jedna warstwa ta kolorowa, dwie białe oddzielam, musi być tylko cieniutka warstwa. Czasem mam papier ryżowu do decoupagu , kasetka książka jest z papieru, pozostałe to serwetki. Muszę przyznać, że znajomi i rodzina już wie, że jak są serwetki na stole, to Ela jedną zabierze do prac. Często kupuję też pojedyńcze sztuki w sklepach z artykułami do decoupagu. To bardzo fajne zajęcie i efekty cieszą.Polecam
OdpowiedzUsuńWielkie dzięki za odpowiedź. zaciekawił mnie papier ryżowy do decoupagu, muszę coś więcej o nim poczytać.
UsuńSerdecznie pozdrawiam:)
Papierem robi sie dobrze na płaskich powierzchniach, nie ma niebezpieczeństwa podarcia po zmoczeniou klejem, ale na kulistych, krzywych powierzchniach trzeba go nadddzierać, zresztą poczytasz. Na youtobie są takie filmiki np Insprello, babka tam pokazuje jak robić.. Powodzenia i pozdrawiam.
UsuńPrzepiękny ten domek:)
OdpowiedzUsuńCudny domek Elu.:) Pozdrawiam serdecznie.:)
OdpowiedzUsuńFajna praca na zimne dni listopadowe i niepowtarzalne prezenty po choinkę.
OdpowiedzUsuń